#київ
Черновецькому кинули димовуху за дороги і тротуари
На метро "Театральна" пошкоджено Леніна - на лобі випалили пентаграму
"Одна вінтовка на 20 душ. А німці угорі" У спину дивилися дула заградзагону. Що варто показувати школярам
Завод "Радикал" - ртутний Чорнобиль у Києві
"Динамо" проти "Рубіна" в Лізі Чемпіонів - учора
Микола Качанов - водій трамваю (серія 5)
Михайло Блюмкін - останній годинникар (серія 1)
ОНОВЛЕНО.Снігопад у Києві: новорічний подарунок вкупі з комунальною катастрофою (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Снігопад, який не припинявся із вчорашнього дня, подарував надію, що цей Новий рік буде справді зимовим і не доведеться у святкові дні гуляти болотом. Та цей новорічний подарунок природи вранці виявився справжнім жахом через бездіяльність комунальних служб столиці.
Вже вранці через повалені дерева виїзд автомобілів із дворів житлових будинків став неможливим. Більшість машин не виїхало навіть зі стоянок, з яких доступ до дороги не був заблокований деревами (досвід снігопаду минулого тижня навчив, що по сніговому бездоріжжю далеко не заїдеш). Тільки поодинокі власники «ланосів» безрезультатно намагалися хоча б рушити з місця.
Музика для товстих: у київських барах замість блатної живої музики все частіше грають джаз
Важко сказати, чи у зв'язку з кризою (хай продовжить Господь її дні!) з'явилася ця тенденція, чи просто в масовій свідомості відбувається зрушення. Але факт залишається фактом: останнім часом у кафе, барах та пабах столиці з'являється все більш якісна музика. Схоже, час, коли скрізь звучав «Владимирский централ», відвозять у маршрутці далеко за місто.
Правильною музикою насолоджувався: Антон ЗІКОРА