Фрагменти

Тексти у цьому розділі відрізняються від новин хоча б тим, що містять забагато оціночних суджень
Фрагменти

"Щодо бюджету й екіпірування, думаю, вирівняємося до кінця літа". Тарас Чмут про ситуацію із забезпеченням ЗСУ і ТрО

У предметній розмові з головою фонду "Повернись живим" «Дзеркало тижня» аналізує проблеми, які виникли під час створення сил територіальної оборони (ТрО) і як вони позначилися на нинішньому становищі бійців тероборони, зокрема на питанні їхнього належного екіпірування. "Тексти" публікують ключові тези матеріалу.
Фрагменти

Том Купер: ситуацію на трасі Лисичанськ – Бахмут стабілізовано

Австрійський військовий аналітик, експерт із застосування бойової авіації Томас Купер уважно стежить за воєнними діями в Україні від самого початку вторгнення Росії. Публікуємо головні тези його чергового аналізу про війну в Україні.
Фрагменти

Римарук: На один підрозділ ЗСУ ворог вистрілює до 3–5 тис. снарядів. Нищимо багато, але є ймовірність "Дебальцево 2.0"

Росіяни нарощують присутність у напрямку Авдіївки та Світлодарської дуги, поступово звужують кільце довкола Сєверодонецька й Лисичанська. Та попри складну ситуацію, українські захисники постійно збільшують обсяги знищеної техніки. А очікуване надходження озброєнь за ленд-лізом має відбутися якраз тоді, коли російські ресурси буде виснажено. Про це в інтерв’ю "Радіо НВ" розповів керівник військового відділу фонду "Повернись живим" Андрій Римарук. ТЕКСТИ наводять головне з його розповіді.
Фрагменти

Україні від Заходу потрібна підтримка, а не боязкі поради, – The Economist

Умиротворення Володимира Путіна не принесе надійного миру, пише британський тижневик The Economist. "Тексти" публікують дещо скорочений переклад матеріалу.
Фрагменти

Україна боротиметься до кінця. Історик і науковець, а нині сержант ЗСУ Назар Розлуцький звернувся із закликом до іноземної аудиторії

Історик, дослідник українського визвольного руху, старший науковий співробітник Музею української діаспори, письменник Назар Розлуцький, який зараз перебуває у лавах ЗСУ, написав у Facebook заклик-звернення до іноземної аудиторії. "Я хотів би, щоб цей текст репостили, копіювали собі на сторінки й перекладали різними мовами. Щоб його доносили до іноземців і їхніх політиків", – зазначив він. Наразі текст Назара має близько 8 тис. перепостів. "Тексти" публікують звернення українською та англійською мовами. Далі – пряма мова.
Фрагменти

Новий пакет допомоги Україні у війні: аналіз зброї та її можливостей

Україна потребує іноземного озброєння, і потік зброї з-за кордону вже набирає силу, пише BBC Україна, аналізуючи нові види зброї, що надходять в Україну. "Тексти" наводять скорочену версію статті, повну можна прочитати за посиланням.

Підтримайте нас