Фрагменти

Тексти у цьому розділі відрізняються від новин хоча б тим, що містять забагато оціночних суджень
Фрагменти

У чому вразливість залізничної мережі окупантів на Півдні (карта)

Українська армія протистоїть російській тактиці безкінечних артилерійських обстрілів — знищуючи склади боєприпасів, логістичні вузли та командні пункти високоточними ударами (наприклад, за допомогою ракет GLRMS). Саме тому в останні тижні ЗСУ неодноразово руйнували і пошкоджували мости й переправи через Дніпро та Інгулець біля Херсона.
Фрагменти

Жіноча збірна України здобула перемогу на шаховій Олімпіаді-2022

Жіноча збірна України стала переможцем шахової Олімпіади-2022, що проходила в Індії, повідомляє Міністерство молоді та спорту України.
Фрагменти

В окупованій Новофедорівці в Криму пролунали потужні вибухи (ФОТО, ВІДЕО)

У Новофедорівці в окупованому Росією Криму зафіксовано серію потужних вибухів, в інтернеті з'явилися фото та відео з місця події.
Фрагменти

Західна зброя в Україні під надійним контролем: вісім аргументів

Штучні скандали навколо буцімто застосування не за призначенням українцями зброї, отриманої від західних партнерів, останнім часом з’являються не лише в сюжетах російської пропаганди, а й у західному інформаційному полі. Закиди на адресу України абсолютно безпідставні, але водночас і дуже небезпечні. Адже вони здатні реально вплинути на аудиторії країн, з яких ми чекаємо на допомогу.
Фрагменти

На 56 директорів виробників знищеної техніки росармії в Україні досі не накладені санкції

56 директорів підприємств-виробників військової техніки Росії, яка була знищена в ході війни в Україні, уникли потрапляння в санкційні списки України, США та/або ЄС.
Фрагменти

Активісти розпочали кампанію з вимогою відставки керівництва Amnesty International: як долучитися

Активісти, волонтери, правозахисники і медійники розпочали кампанію зі звільнення центрального офісу Amnesty International через оприлюднення організацією скандального некомпетентного звіту (петицію можна підписати тут). Громадська активістка і головна редакторка "Гендер в деталях" Тамара Злобіна пояснює, що не так із подібними організаціями й чому українці мають неодмінно домогтися звільнення керівництва Amnesty International. Далі пряма мова.
Фрагменти

Найбільший разовий пакет допомоги від США містить боєприпаси до ЗРК NASAMS, самі системи надійдуть пізніше

Міністерство оборони США оприлюднило перелік озброєння, яке увійде у найбільший разовий пакет військової допомоги від США вартістю $1 млрд.

Підтримайте нас