Фрагменти

Тексти у цьому розділі відрізняються від новин хоча б тим, що містять забагато оціночних суджень
Фрагменти

Що чекати від погоди 22–24 червня: прогноз синоптиків

За даними Sinoptik.ua, майже на всій території України погода на вихідні буде сонячною і спекотною, лише в деяких областях можливі короткочасні дощі.
Фрагменти

Як виглядає реконструкція у Ліверпулі, визнана "найгіршою новобудовою Британії"

Реконструкція Лайм-стріт у Ліверпулі британською студією Broadway Malyan була визнана найгіршою новобудовою країни на цьогорічному конкурсі Carbuncle Cup.
Фрагменти

Джипінг у заповідних зонах заборонять: Рада зробила перший крок

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила урядовий законопроєкт №11024 щодо збереження природно-заповідного фонду. 271 голос «За».
Фрагменти

Як Японія, Південна Корея та Китай відреагували на військовий договір Путіна та Кіма

Японія і Південна Корея забили на сполох через поглиблення військової співпраці між Росією і Північною Кореєю після того, як Володимир Путін і Кім Чен Ин підписали далекосяжне стратегічне партнерство, що включає взаємну допомогу проти "агресії". Путін також заявив, що Москва може поставити зброю до Північної Кореї у відповідь на розширену військову підтримку України з боку Заходу.
Фрагменти

Експоненціальне зростання сонячної енергетики змінить світ, — The Economist

Британський журнал The Economist описує тенденцію: сьогодні сонячна енергетика стрімко зростає. Панелі зараз займають площу, що дорівнює половині площі Уельсу, і цього року вони забезпечать світ приблизно 6% електроенергії — це майже втричі більше, ніж Америка споживала в 1954 році. Texty.org.ua публікують ключові фрагменти матеріалу.
Фрагменти

Найдавніше відоме місце поховання у світі не було створено нашим видом, — дослідження

Палеонтологи з Південної Африки заявили, що знайшли найдавніше відоме місце поховання у світі, яке містить рештки маломозкового далекого родича людини, який раніше вважався нездатним до складної поведінки.
Фрагменти

Український виробник бронетехніки розробляє нову версію БТР "Отаман" (ФОТО, ВІДЕО)

Український виробник бронетехніки НВО «Практика» розробляє глибоку модифікацію колісного бронетранспортера «Отаман».
Фрагменти

Росія вперше скинула на Україну надважку авіабомбу ФАБ-3000, — Bild

Російські війська вперше атакували Україну надважкою бомбою ФАБ-3000. На Липці Харківської області скинули тритонну М-54 з комплектом УМПК.
Фрагменти

Куди звернутись у разі порушень з боку ТЦК: Сухопутні війська оприлюднили номери

Сухопутні війська ЗСУ опублікували список контактних номерів, за якими громадяни можуть повідомити про протиправні дії представників ТЦК та СП.

Підтримайте нас