#київ
Лікарню для ВІЛ-інфікованих із Лаври переселяють у будівлю без вікон і дверей
Хороший почин. Представництво ЄС облаштувало критий велопаркінг у Києві
Псіхушка. Жорстокість суспільства і пекло в центрі Києва
У Запоріжжі громадську активістку запроторили до психлікарні. Журналіст ТЕКСТІВ сходив у київську лікарню ім. Павлова аби ... жахнутися. Мимоволі усвідомлюю, що стою в епіцентрі справдешнього пекла й навіть ворогу не побажаю потрапити у цю клоаку ситого Києва, де стільком багатим і задоволеним начхати на голодних і знедолених у них під носом. Комусь із хворих частково вдається вилікуватися, і людина намагається адаптуватися в нашому соціумі. Але суспільство настільки жорстоке, що хвороба миттєво відновлюються.
Автор: Олесь Кульчинський