Київський пологовий будинок №3 працює в бомбосховищі
«Другу добу наш пологовий будинок живе у підвалі-бомбосховищі, - написав на своїй Facebook-сторінці лікар-гінеколог Сергій Бакшеєв. – Навіть в таких умовах у цей світ приходять Українці, яких завдяки росіянам все життя називатимуть ДІТИ ВІЙНИ».