Затриманого настоятеля самобуду МП чи то вислали до США, чи то він добровільно полетів у Німеччину

Співробітники Державної прикордонної служби депортували в США єпископа православної церкви Московського патріархату Гедеона (Юрія Харона). Про це він сам написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Владику депортували в США. Вели до літака збройні автоматники як злочинця", - написав Гедеон про своє вислання з України.

Державна прикордонна служба заперечує депортацію Харона в США і заявляє про його добровільний виліт у Німеччину. Про це на своїй сторінці в Facebook написав речник відомства Олег Слободян.

"Сьогодні вранці, о 06:30, Юрій Харон (єпископ Гедеон) вилетів зворотним рейсом до Франкфурта. Вилетів самостійно, без примусу, в доброму здоров'ї і настрої. Обіцяв повернутися", - написав Слободян. Він також пообіцяв опублікувати відповідне відео.


Настоятеля самобуду МП біля музею історії не пустили в Україну (ВІДЕО)

Нагадаємо, Гедеон є настоятелем скандально відомого храму біля фундаменту Десятинної церкви.

Згідно з реєстром Державної міграційної служби України, паспорт Харона є недійсним. За даними джерела в міграційній службі, Харон дійсно отримав українське громадянство, але пізніше його було анульовано, оскільки він надав недостовірні відомості під час подачі документів.

Лівий берег

маразм УПЦ МП релігія київ будівництво

Знак гривні
Знак гривні