Європейський електромобіль-міні займає в рази менше місця, ніж джип у Києві (ВІДЕО)

Це тобі не якась "бандура" на кшталт Тойоти Секвої, такої необхідної саме в мегаполісі. Але, звісно, який солідний мужчина в таке сяде? Не по-багатому виглядає, та й на тротуар або газон таким соромно заїхати:

До кінця вересня в ЄС випустять першу тестову серію мініатюрних електромобілів Microlino, повідомляє прес-служба компанії Micro Mobility Systems.

Електрокар днями пройшов сертифікацію в ЄС. Масове виробництво планують почати у грудні цього року. Спочатку Microlino продаватимуть у Швейцарії, а далі продажі відкриються в інших країнах. Базова модель коштуватиме орієнтовно 12 тисяч євро.

Microlino – це двомісний автомобіль з двома дверима, розташованими спереду і ззаду. В салон можна потрапити лише через фронтальні двері. Завдяки власним габаритам електромобіль займає лише третину парковочного місця. Важить він 510 кг включно з акумулятором. Максимальна швидкість Microlino – 90 км/год.

Електрична батарея має ємність 8 кіловат-годин і запас ходу 120 км. Також буде доступна додаткова батарея на 14,4 кіловат-годин із запасом 200 км. Розробники стверджують, що час зарядки від звичайної розетки складає дві-чотири години. Якщо заряджати від зарядного пристрою на 6 кВт, знадобиться лише година.

Електромобіль випускатимуть у семи кольорах: біло-блакитний, біло-червоний, біло-помаранчевий, біло-м’ятний, біло-сірий, повністю чорний та повністю білий. Розробники розглядають також інші варіанти.

За матеріалом Хмарочоса

майбутнє місто транспорт київ автомобілі

Знак гривні
Знак гривні