У будинок до Кличка приходили люди в шоломах. СБУ: «не по нього». Кличко: «таки по мене»

Близько 20 правоохоронців прийшли у будинок на вулиці Богдана Хмельницького, де мешкає мер Києва Віталій Кличко.

Служба безпеки України вранці 18 травня проводить обшуки у будинку, де проживає мер Віталій Кличко, проте, як заявляють, до очільника столиці ці слідчі дії не мають стосунку.

Пізніше сам Кличко повідомив ЗМІ, що під двері його квартири приходили правоохоронці. Він додав, камера відеоспостереження зафіксувала, що правоохоронці перебували біля його квартири, коли він був на тренуванні.

Раніше:

Серія обшуків у Києві: й КМДА, і Київавтодор

Кличко каже, це по нього

Кличко вважає, що правоохоронці вранці 18 травня приходили саме до нього, а не до його сусідів, як вони йому повідомили.

«Друзі! "Детективні" події навколо міської влади розгортаються дедалі абсурдніше!

Сьогодні вранці, десь о 7 годині, коли я пішов на тренування, в під’їзд зайшла група озброєних і в шоломах правоохоронців, які перебували там, поки я тренувався. Коли я прийшов додому, підіймаючись сходами, побачив групу правоохоронців...

На моє питання, що відбувається, вони відповіли, що прийшли нібито у квартиру двома поверхами нижче моєї. Начебто ця квартира здається, і в них питання до орендарів. Але... Камера, встановлена на моєму поверсі, зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили та стукали у двері моєї квартири. Помилка? Я не думаю».

Кличко додав, що «безпрецедентний тиск на міську владу триває» і що «такого не було навіть за часів Януковича».

Мер також запевнив, що «за такі незаконні дії і їхнім режисерам, і виконавцям доведеться відповідати за законом».

Раніше:

Соратника мера Кличка підозрюють у кришуванні незаконної торгівлі в переходах

СБУ все заперечує

«Обшуки у мера Києва Віталія Кличка СБУ не проводить. Співробітники ГУ СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, із залученням спецпідрозділу ЦСО "А", проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів. 

Вони відбуваються одразу у декількох локаціях, в тому числі й в будинку, де проживає Віталій Кличко. Деталі цієї спецоперації ми повідомимо згодом» – заявили у пресслужбі СБУ.

Прессекретар СБУ Артем Дехтяренко наголосив, що жодного стосунку до самого пана Кличка обшуки не мають.

За різними матеріалами УП

кличко київ конфлікт місто сбу скандал

Знак гривні
Знак гривні