Ультрас швидше за поліцію знайшли підлітків, які жорстоко побили людину (ВІДЕО)

Невідомо, як ультрас шукали підлітків, що накинулися на чоловіка в центрі столиці, однак, судячи з відео, вони були між собою знайомі.

"Поки одні там когось «шукають» і «встановлюють», хлопці з однієї навколофутбольної організації самостійно знайшли «дітей», які вибачилися за свій вчинок і передали спортивний привіт всім читачам", - йдеться у підписі до відео. Обережно, на відео присутня ненормативна лексика.

Як повідомлялося, в поліцію звернулася жінка, яка стала свідком побиття. Заявниця розповіла, що вона побачила, як група молодих людей б'є чоловіка. Вона вирішила втрутитися в конфлікт, в результаті чого учасники кілька разів штовхнули і саму заявницю. Жінка повідомила, що в бійці брали участь підлітки. Після інциденту всі учасники події втекли.


Підлітки в Києві жорстоко побили людину. Схоже, просто для розваги (ВІДЕО)

Печерське управління поліції розпочало кримінальне провадження за фактом побиття чоловіка групою підлітків у центрі Києва увечері 15 січня. Подію кваліфікували за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу - хуліганство. Поліцейські просили всіх, хто впізнав учасників бійки, звертатися за телефонами 102 або 099 717 0043.

київ кримінал

Знак гривні
Знак гривні