Підлітки в Києві жорстоко побили людину. Схоже, просто для розваги (ВІДЕО)

Група підлітків жорстоко побила в центрі Києва чоловіка. Про це пише на своїй сторінці в соцмережі Ілона Силенко. За її словами, вона намагалася заступитися за чоловіка, але у відповідь на її дії одна з дівчаток-підлітків вдарила і її. Обережно, ненормативна лексика на відео.

"Зараз я у відділенні (в метро в кімнаті) публікую, щоб ви впізнали своїх дітей, а точніше не дітей! Приблизно о 20:00 - 20:10 ці нелюди компанією з 10-15 осіб побігли за чоловіком на моїх очах і збивши його з ніг почали по-звірячому бити його ногами по печінці, голові. Я почала просити, щоб зупинилися, на що дівчатка кинулися і почали намагатися бити мене. Я викликала поліцію. Вони втекли, але на станції метро ми знову зустрілися і завдяки чоловікові затримали кількох. Поведінка цих нелюдів має бути покарана. Пишу, щоб вони не втекли від покарання! Я складу заяву і сподіваюся, що поліція все-таки спрацює в нашій чудовій країні! Якщо ви знаєте батьків або цих нелюдів, пам'ятайте, що дівчатка на фото не дівчатка, особливо, якщо вони навчаються в одному класі з вашими дітьми! Прошу написати імена, якщо когось упізнаєте!

Дякуємо! На мене кинулася найменша, якої немає на фото, але є на відео! Істота жіночої статі в червоній куртці і друга в картатих штанях били так ногами, я в шоці від дівчаток! Знайте, вони вчаться з кимось в одному класі! Я жива, ціла. Синець минеться", - пише про інцидент Силенко.

київ кримінал

Знак гривні
Знак гривні