Конкурс Америка має талант підкорили унікальним візуальним номером українці (ВІДЕО)

Українська команда з номером “The Escape” (“Втеча”) отримала чотири “Так” від журі 13-го сезону America’s Got Talent (Америка має талант) та пройшла до наступного етапу конкурсу. Номер вийшов в ефірі телеканалу NBC 12 червня 2018 року.

Журі конкурсу вразила оригінальність, актуальна тематика та використання новітніх технологій у номері.

“Це один з найнеймовірніших виступів, що я коли-небудь бачила. Мені дуже-дуже сподобалось!” – сказала супермодель та журі конкурсу Хайді Клум.

“Захопливо бачити речі, які ми насправді ніколи раніше не бачили. Це ніби мандрівка у майбутнє. Це було досконало,” – додав продюсер шоу та один з журі Саймон Ковелл.

За сюжетом виступу герой потрапляє у віртуальну реальність. Подорож спочатку здається веселою прогулянкою, але скоро перетворюється у динамічну гонку на виживання, під час якої герой долає безліч перешкод у пошуках порятунку.

Над номером працювали команди Front Pictures, Red Rabbit Entertainment (хореограф Костянтин Томільченко і режисер Олександр Братковський) та компанія PROFI LTD.

“Цей номер виник як творчий експеримент, над яким ми почали працювати ще в квітні 2017 року. Нас зацікавила ідея, що буде, якщо ми створимо танець у 3D просторі, де виконавці зможуть переміщуватися не тільки на сцені, але й над нею. Фактично вільно “літати” перед глядачами. Після кількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо, але й може виглядати по-справжньому захопливо,” – каже виконавець номеру та його режисер-постановник Костянтин Томільченко.

Втіленням візуальної частини виступу займалася українська студія Front Pictures.

Юрій Костенко, керівник Front Pictures, каже: “Ми домовилися з Костянтином Томільченком, що створимо щось цікаве разом, ще під час спільної роботи над виступом Jamala на Євробаченні 2016 року. Приводом для нової співпраці став номер для America’s Got Talent. Наша студія створила віртуальний світ навколо героя за допомогою голографічної відеопроекції. Ми прагнули досягти враження, коли на сцені стирається межа між реальним та віртуальним. І судячи з реакції публіки та журі, нам це вдалося.”

За технічне забезпечення номеру відповідала українська компанія PROFI LTD.

Директор компанії Денис Хохлов каже: “Ми завжди намагаємося розробляти та використовувати інноваційні сценічні рішення у наших проектах. Цей номер нас зацікавив тим, що потребував застосування сценічних технологій на абсолютно новому рівні. Наскільки нам відомо, такого до нас ще ніхто не робив. Ця технологія по-справжньому революційна. Вона дозволить робити ще більш вражаючі сценічні шоу в Україні та по всьому світу.”

America's Got Talent – телепроект на телеканалі NBC і частина франшизи "Got Talent". Це шоу талантів, на якому виконавці різного віку змагаються за головний приз у мільйон доларів. Прем'єра відбулася у червні 2006 року. Рейтинги America's Got Talent традиційно дуже високі: шоу має близько 12 мільйонів глядачів. У 13-му сезоні до складу суддів увійшли супермодель Хайді Клум (Heidi Klum), співачка Мел Бі (Mel B), актор Хоуі Мендел (Howie Mandel) та продюсер America's Got Talent Саймон Ковелл (Simon Cowell).

краса сша технології україна

Знак гривні
Знак гривні