Обвалений шулявський міст відкривають для руху, не зремонтувавши

“Загрози життю людей немає”. Рух транспорту на Шулявському шляхопроводі, частково зруйнованому ввечері 27 лютого, відкривається в обмеженому режимі. “Треба обмежити габарит проїздної частини з обох сторін на 0,7 м з використанням легких конструкцій. Рух зараз буде відкритий в обмеженому режимі. Також рух важковагового транспорту буде заборонений взагалі”, – сказав міський голова.


"Не аварійний, а втомився від часу" (ФОТО, ВІДЕО)

“Громадський транспорт буде пересуватись [по мосту] без обмежень. Ми спираємося на висновки, які говорять, що загрози життю людей немає”, – сказав він.

За словами Кличка, рух по Шулявському шляхопроводу відновиться після того, як по ньому проїдуть два навантажені самоскиди загальною вагою близько 66 тонн, зупиняючись на кожному з прольотів.

Конструкції мосту щодня оглядатимуть на наявність тріщин, кренів та нахилів. Також встановлять запобіжні конструкції під тротуарними консолями на випадок їх обвалу, передає слова мера Еспресо.TV.

За висновками експертів, причиною руйнування мосту на Шулявці є корозія бетону консолі від удару або навантаження, сказав Кличко.

Міський голова оголосив, що у зв’язку з аварією звільнив з посади свого заступника з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака та подав подання президенту на звільнення голови РДА Солом’янського району столиці Максима Шкуро.
Зазначається, що Сагайдак звільнений за незадовільну роботу, а Шкуро за недбале ставлення до розв’язання проблем, які є в районі.

Також мер заявив: “Я доручаю перевірити всі шляхопроводи у нашому місті, визначити їхній технічний стан і ухвалити рішеня щодо подальшого режиму робіт і їхньої експлуатації. Вчора я дав завдання перевірити всі МАФи, які знаходяться біля об’єктів транспортної інфраструктури і прибрати незаконні споруди. Всі споруди, що встановлені під мостами, об’єктами транспортної інфраструктури, в підземних переходах мають бути демонтовані, вони несуть потенційну загрозу життю киян”.

маразм транспорт київ будівництво

Знак гривні
Знак гривні