У центрі Києва тисячі людей мітингують, Хрещатик перекрито через терористичну загрозу (ФОТО)

У центрі Києва в урядовому кварталі зранку 15 листопада перебувають тисячі людей. Станом на 10:00 вони не висувають політичних гасел і поводяться мирно, інформує “Радіо Свобода“.

В очікуванні акцій протесту урядовий квартал посилено охороняють правоохоронці. На вулиці Інститутській перебуває багато співробітників Національної гвардії в повному екіпіруванні.


Хрещатик перекрито через підвищений рівень терористичної загрози

“Є металевий паркан і металошукачі, але прохід поки вільний”, – повідомила журналістка Христина Бердинських у “Твіттері”.

Журналіст Левко Стек повідомив, що є відеодокази “заробітчанства” на політичній акції.

“Організовану колону пенсіонерів ведуть на мітинг за відставку Гонтаревої. Оплата – 125 гривень за 5 годин”, – повідомляє він.


Мітингувальникам під НБУ платять 140 грн за три години

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила 14 листопада, що лідер політичної партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко, яка збирає вкладників збанкрутілих банків на мітинги, за її словами, “відверто обманює українців”.

Юлія Тимошенко раніше в понеділок заявила, що 15 листопада, “українці, які втратили свої заощадження в банках, виходять на безстрокову акцію, протестуючи проти політики Нацбанку”. При цьому, додала Тимошенко, вона обурилась тим, що влада намагається очорнити обдурених вкладників, показати, що ця безстрокова акція є “рукою Кремля”.

Минулого тижня у Службі безпеки України заявляли, що Росія готує в листопаді акції протесту з метою дестабілізації ситуації в Україні. За даними відомства, саме у вівторок, 15 листопада, має початися всеукраїнська акція протесту банківських вкладників, а 17 листопада продовжаться протести щодо підвищення тарифів. В СБУ заявляють, що ці акції спрямовані на внутрішню дестабілізацію і організацію дострокових парламентських виборів в Україні. Російська сторона наразі цих заяв СБУ не коментувала.

Зібрали матеріали Новинарня та Радіо Свобода

протести київ корупція

Знак гривні
Знак гривні