Трамп просить своїх прихильників припинити расистські виходки

Дональд Трамп в інтерв’ю телекомпанії CBS заявив, що не буде отримувати офіційну зарплату президента, коли прийде в Білий дім, інформує Новинарня.

“Я ніколи не коментував цю тему, але моя відповідь — ні. За законом я зобов’язаний отримувати щонайменше долар на рік, тому нехай буде долар”, – заявив він.

Ведуча попередила Трампа, що той відмовляється від $400 тис. на рік, на що мільярдер відповів, що він все одно не буде отримувати зарплату в Білому домі.

Також Трамп відповів на питання з приводу Гілларі Клінтон, справу якої (про незаконну відправку листів державної важливості з особистої пошти) він пообіцяв передати спеціальному прокурору. Він заявив, що колишній держсекретар “робила деякі погані речі”, але він зовсім не хоче кривдити її сім’ю. “Вони хороші люди, і я не хочу, щоб вони постраждали”, — сказав Трамп, який повідомив, що чоловік Гілларі Білл Клінтон зателефонував і привітав з відмінною передвиборчою кампанією.

Обраний президент США також закликав своїх опонентів припинити акції протесту, а своїх прихильників не нападати на представників Латинської Америки і мусульман. “Якщо знадобиться, я вийду до камери і попрошу їх припинити все це”, — заявив Трамп.

ПІСЛЯ ОБРАННЯ ТРАМПА ПОЧАСТІШАЛИ ВИПАДКИ РАСИЗМУ

У цьому ж інтерв’ю дружина мільярдера Меланія Трамп розповіла, що періодично просить чоловіка не переходити межі при написанні постів у соціальних мережах. “Іноді він мене слухає, іноді ні. Він дорослий і розуміє всі наслідки. Я кажу свою думку, а він вже вирішує, прислухатися до неї чи ні”, — заявила вона.

сша трамп суспільство

Знак гривні
Знак гривні