Клінтон таки стане кандидатом від Демократичної партії США. Перемога Трампа буде святом Кремля

Гілларі Клінтон, за підрахунками агентства Associated Press (AP), заручилася підтримкою достатньої кількості делегатів, щоб отримати номінацію на посаду президента США від Демократичної партії.

За даними AP, пані Клінтон отримала голоси 2383 делегатів - саме стільки повинен був набрати потенційний кандидат в президенти, щоб отримати номінацію. До минулих праймеріз в Пуерто-Ріко Гілларі Клінтон підтримали 2323 делегатів.

Гілларі Клінтон стане першою жінкою-кандидатом у президенти від однієї з двох головних американських партій.

За підрахунками Associated Press, основного суперника Гілларі Клінтон - Берні Сандерса - підтримують 1 569 делегатів.

Таким чином, роблять висновок в агентстві, Гілларі Клінтон отримає номінацію від Демократичної партії, навіть якщо програє у всіх внутрішньопартійних виборах, які залишилися.

Клінтон проти Трампа

Якщо мільярдер і республіканець Дональд Трамп переможе на президентських виборах в США, це порадує Кремль. Про це заявила учасниця передвиборчих перегонів Гілларі Клінтон.

"Якщо Дональд доб'ється свого, в Кремлі буде свято", - заявила вона.

Крім того, кандидат на висунення в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватила пана Трампа в "небезпечній непослідовності", підкресливши, що він не підходить на посаду президента.

Трамп у відповідь заявив, що Клінтон більше не можна довіряти, оскільки її спіткало забагато невдач.

За його словами, колишня держсекретарка має сидіти у в'язниці за інцидент зі службовими електронними листами, які вона відправляла з особистого облікового запису.

За матеріалами ВВС

сша клінтон трамп

Знак гривні
Знак гривні