Візуалізуй соціальні мережі і карти

Прорвало дамбу. Де вона і куди дійде вода? Корея погрожує ядерним ударом. Чи долетять ракети до України? У вашого клієнта бізнес по усій Україні? Як все це донести до споживача інформації? Звичайно за допомогою карти. Але як її намалювати, що залишити, а що викинути? Графіка карт окреме мистецтво.

Дизайнер малюватиме її декілька днів і не факт, що вийде те що вам потрібно. За допомогою нових інструментів карту можна зробити швидко і саме, ту, яка вам потрібна.

Ми гарантуємо, що кожен з вас зможе створити ось таку візуалізацію:

Можна зробити таку карту і це заплутає всіх.

А можна зробити таку з інтерактивними можливостями

Як описати всаємозвязки ваших друзів у соцмережах? Чи депутатів парламенту? Як показати струкруту поширення вашого вірусного повідомлення? Для цих випаджків є спеціальні інструменти, котрі дозволяють намалювати зв'язки у мерережах.

ТЕКСТИ і Могилянська школа журналістики оголошують набір на другий модуль унікального в Україні освітнього проекту Data Journalism School.

Texty.org.ua разом із Могилянською школою журналістики
проводять другий модуль Data Journalism School "Візуалізація мереж і карти"

Цього разу учасники отримають мінімум теорії (огляд програм і онлайн-інструментів) і максимум практики.

Ви навчитеся створювати статичні та інтерактивні карти, візуалізовувати мережі, зв'язки людей, компаній, політиків, громадських організацій та інших цікавих для вас речей.

Коли: 25 травня 2013 року
Де: Могилянська школа журналістики

Деталі на офіційній сторінці (тут можна після слова деталі поставити значок фб і далі лише DataJournalismSchool) facebook.com/DataJournalismSchool

Анкета учасника

Тренер:
Анатолій Бондаренко — керівник напрямку журналістики даних Texty.org.ua. Організовував та брав участь у численних громадських кампаніях, був членом адміністративної групи maidan.org.ua (2001-2005). В 2006 році був учасником успішної громадянської кампанії на виборах мера м. Ірпінь (Київська область).

Працював редактором відділу політики в журналі “Український тиждень” і порталі ZaUa.org. Будучи за фахом інженером-фізиком, Анатолій Бондаренко зосередив свою діяльність на журналістиці та програмуванні.

Дізнатися деталі про Школу

Друзі, ваша участь - це підтримка першого в Україні громадського ЗМІ, незалежної інтелектуальної журналістики.

редакційне

Знак гривні
Знак гривні