ТЕКСТИ зменшують кількість публікацій

Зменшився бюджет, зменшуємо і кількість публікацій. Допомога від одного з головних наших грантодавців починаючи з квітня скоротилася удвічі. Крім залучення грантів і зборів пожертв, для того, аби ТЕКСТИ існували, ми робимо інфографіку на замовлення та проводимо платні семінари з журналістики даних. Проте цих коштів недостатньо, щоби підтримувати сайт на нинішньому рівні. У місяць витрати на статті та інфографіку «з'їдають» близько 1200 – 1500 уо.

Якщо ми не знайдемо додаткових коштів, то у травні доведеться ще більше скоротити кількість опублікованих матеріалів.

*******

Якісна і нерозважальна журналістика, яка працює в інтересах публіки, потребує затрат і в принципі не може бути прибутковою.

Але натомість вона є суспільним надбанням, як, наприклад, чиста вода. Тому фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Якщо ви здійснили пожертву, повідомте будь ласка нам на адресу texty.org.ua (равлик) gmail.com Це потрібно для того, аби ми могли відзвітувати вам, куди витратили зібрані кошти

Як можна перерахувати кошти:

EugeneLakinsky(НА)gmail(КРАПКА)com - наш рахунок на ПейПел;

ЛікПей

096 551 68 93 - гроші на рахунок можна слати і на телефон - це Київстар, телефон тільки для збору пожертв, зв'язатися з нами можна по емейлу texty.org.ua @ gmail.com

U336801545841 - наш гаманець у гривнях на ВебМані

революція

Знак гривні
Знак гривні