Скандальний вертодром Януковича тепер називають площадкою для дорожезного аеротаксі

Скандальний вертодром, що будувався на Пейзажній алеї в Києві начебто для президента Віктора Януковича, тепер називають вертолітною площадкою для першого в країні аеротаксі.

З 25 червня у Києві запрацювало перше в Україні вертолітне таксі. Запустили його авіакомпанія «Ютейр України» і ТОВ «Амадеус Ко», яка отримала 2,18 га під будівництво вертолітного майданчика на Парковій алеї, пише "Дзеркало тижня".

Таксі виконує перельоти на двомоторних вертольотах Eurocopter за вже існуючими маршрутами, а також індивідуальні перельоти з погодинною оплатою. П'ятимісний борт машини розвиває швидкість 300 км/год.

Долетіти з Києва до Борисполя і назад можна буде за 15 хвилин. Також можливі маршрути в аеропорт «Жуляни», до Канева, індивідуальні перельоти в Одесу, Харків, Львів та інші міста України. Аеротаксі пропонує заможним клієнтам та туристичні екскурсії — політ над Києвом, в парк «Київська Русь» і в гольф-клуб під Києвом, проте вони ще в стадії розробки.

Вартість години польоту складає 2,5 тис. євро без урахування ПДВ. Але, уточнюють перевізники, в кожному окремому випадку тариф розраховується індивідуально. Заявка на політ приймається не менш ніж за 12 годин до рейсу. Постійних клієнтів планують заохочувати знижками. Година екскурсії теж оцінюється в 2,5 тис. євро.

Перед початком фінальної частини Євро-2012 на Парковій дорозі в Києві відкрили вертолітний майданчик - центр адміністративно-ділової авіації.

транспорт київ будівництво

Знак гривні
Знак гривні