Сотні волонтерів прийшли на допомогу жителям зруйнованого ракетою будинку в Києві (ФОТО)
Уже тиждень кияни допомагають усувати наслідки ракетного удару 2 січня по житловій багатоповерхівці в Солом’янському районі.
![Фото з фейсбук-сторінки Ірини Чечотки](/media/images/415494633_5973787782746467_6400139952942557972_.original.jpg)
Російська ракета пошкодила будинок на вулиці Мокрій (раніше називалася Кудряшова). Десятки людей було поранено, троє загинуло — третя жертва обстрілу померла 8 січня в лікарні.
![Фото з фейсбук-сторінки Ірини Чечотки](/media/images/415512249_5973787866079792_7768969656963558334_.original.jpg)
Районна група Los Solomas організувала збір грошей на інструменти та матеріали, а також допомогу мешканцям пошкодженого будинку, інформує Хмарочос.
![Фото з фейсбук-сторінки Ірини Чечотки](/media/images/415925494_5977691465689432_4731522438326326379_.original.jpg)
Допомогти постраждалим жителям прийшли близько 500 волонтерів, повідомила голова Солом’янської райадміністрації Ірина Чечотка.
![Фото з фейсбук-сторінки Ірини Чечотки](/media/images/415921264_5973787806079798_5551349843198596700_.original.jpg)
Волонтери відразу долучилися до комунальників і рятувальників, почали розбирати завали, виносити бите скло, розгрібати сміття, закривати вибиті вікна плівкою та ОСБ-плитами.
![Фото з фейсбук-сторінки Ірини Чечотки](/media/images/415494761_5977691595689419_364221165397190758_n.original.jpg)
На місці працюють гуманітарний штаб і міжнародні організації. У частині будинку вдалося відновити опалення, електрику та водопостачання. Чи під’єднувати до газу, вирішуватимуть після закінчення протиаварійних робіт.
![Фото з фейсбук-сторінки Ірини Чечотки](/media/images/415975713_5977692119022700_2027435199903011502.original.webp)
![Фото з фейсбук-сторінки Ірини Чечотки](/media/images/415507523_5972575836200995_4060740364816935259_.original.jpg)
![415507055_5972575856200993_7334758759336557048_n](/media/images/415507055_5972575856200993_7334758759336557048_.original.jpg)
"Комунальники, рятувальники та волонтери продовжують свою роботу з урахуванням похолодання — збивають зі стін залишки які можуть нести загрозу. Продовжується прибирання та забиття шибок", — повідомила 8 січня Ірина Чечотка.
![Фото з фейсбук-сторінки Ірини Чечотки](/media/images/415473793_5972575766201002_4975815535644408885_.original.jpg)