Ще 1.7 млрд подарували компаніям з орбіти Коломойського

"Укрнафта" та компанії з орбіти "Привату" підписали мирову угоду.

2fc238e-kolomoyskiy-1680.jpg

"Укрнафта" 13 квітня закінчила процес підписання мирових угод з 5 компаніями, наближеними до групи "Приват", яким у 2015 році безоплатно передала сиру нафту на 7,6 мільярди.

Про це повідомляє Enkorr з посиланням на рішення судів, оприлюднених в Єдиному держреєстрі судових рішень, - передає Економічна правда.

Згідно мирових угод, "Укрнафта" надала цим компаніям розстрочки на повернення боргу на період від 3 до 6 років. На час виконання розстрочки, процентна ставка становитиме 14,4% річних з ПДВ.

В рамках цих мирових угод, "Укрнафта" відмовилася від претензій на стягнення штрафних санкцій за несвоєчасне повернення боргу. "Це відсотки та інфляційні за 4 роки, починаючи з 2016 і до укладення мирових угод", - пояснює видання.

За оцінками Еnkorr, "Укрнафта" таким чином відмовилася від вимог на близько 1,74 млрд грн відсотків та інфляційних.

В хронологічному порядку першу мирову угоду з ТОВ "Котлас" на 2,48 млрд грн було затверджено судом ще 10 лютого, потім в період з 6 по 13 квітня були затверджені аналогічні за змістом угоди з "Прикарпаттянафтотрейд" (на 1,32 та 0,36 млрд грн), "Техтред Груп" (на 0,9 млрд грн), "Гарант-УТН" (0,53 млрд грн), "Галнафта" (на 1,17 млрд грн).

суд нафта коломойський

Знак гривні
Знак гривні