Земляков Володимир

Земляков Володимир

Пов'язаний із соцопитуваннями
Неактивний останні 5 років

У вересні 2012 року як керівник соціологічних проектів Інституту досліджень регіонального розвитку України разом із експертом Фонду суспільної безпеки Юрієм Гаврилечком презентував завищені рейтинги партії Наталії Королевської «Україна — вперед!» та «УДАРу»1,2.

Інтернет-видання «Наші гроші» у 2012 році називало Землякова бізнес-партнером 65-го номеру списку «УДАРу» Івана Надєїна. Земляков разом із Сергієм Дем’яновим, Іваном і Дмитром Надєїними був одним із засновників «Українського правового дому», що у свою чергу, є засновником Інституту досліджень регіонального розвитку України. За даними журналіств, станом на 2015 рік «Український правовий дім» мав трьох власників: кіпрські офшори «Tacanor» і «Сет інвест», а також Андрій Гріненко, який за часів Януковича очолював Бориспільську райдержадміністрацію, а у 2014 році намагався потрапити до парламенту за списком «Сильної України» Тігіпка у якості… голови ТОВ «Інститут досліджень регіонального розвитку України»3.

У 2009 році став одним із засновників Групи компаній «Укртепло». З 2015 року — член політичної партії «УКРОП», голова ГО «Агенція енергетичних реформ України»4.

Останнє оновлення: 2015 рік