Мороз Віталій

Мороз Віталій

Пов'язаний із соцопитуваннями
Неактивний останні 5 років

Єдина згадка у ЗМІ — у жовтні 2012 року, коли як керівник соціологічних проектів Агентства соціальних комунікацій презентував результати із завищеним рейтингом партії Королевської «Україна — вперед!».

Останнє оновлення: 2015 рік

Взаємозв'язки
Як пов'язані псевдосоціологи та приховані піарники
Помічений(а) у піарі:
Згадки на маніпулятивних сайтах:

2022-04-02 Из-за подрыва ВС РФ дамбы на Харьковщине подтопило Святогорскую лавру http://antikor.com.ua/articles/534265-iz-za_podryva_vs_rf_damby_na_harjkovshchine_podtopilo_svjatogorskuju_lavru

2022-04-02 Войска РФ устроили потоп, подорвав дамбу: река выходит из берегов. Затапливает целые улицы http://hyser.ua/community/181002-voyska-rf-ustroili-potop-podorvav-dambu-reka-vyhodit-iz-beregov-zataplivaet-celye-ulicy

2022-04-02 Вода дошла до Святогорской лавры: из-за подрыва дамбы на Харьковщине подтопило Донеччину http://politeka.net/society/372424-voda-doshla-do-svyatogorskoy-lavry-iz-za-podryva-damby-na-harkovshchine-podtopilo-donechchinu

Хронологія маніпуляцій

2014

Парламентські вибори

Радикальна партія

Прогнозували

11%

Насправді

7,44%

КПУ

Прогнозували

5,6%

Насправді

3,88%

Піар Компартії

Високі рейтинги Радикальної партії обумовлені агресивністю і тривожністю населення і є крайнім правим становищем “електорального маятника”»1.

— Віталій Мороз

«Зростання електоральної підтримки можна пояснити початком активної агітаційної кампанії КПУ і відмовою Партії регіонів від участі у виборах, принаймні, частина тих, хто голосував за регіоналів, прогнозовано підтримає комуністів. Зараз будь-яка жорстка критика комуністів, не кажучи вже про реакцію на знесення пам’ятників Леніну, підвищує їхній рейтинг, забезпечуючи підтримку КПУ протестними виборцями і тими, які не визначилися»2,3.

— Андрій Мішин


Хто оприлюднив:
Віталій Мороз, керівник дослідницьких проектів Інституту досліджень регіонального розвитку України,
Андрій Мішин, директор Київського інституту мирних досліджень

Оприлюднено:
10.10.2014

Проведено:
27.09—07.10.2014

2012

Парламентські вибори

Україна — вперед!

Прогнозували

6,5%

Насправді

1,58%

Завищення рейтингу партії «Україна — вперед!»

«Зростання популярності молодих партій пов’язане з тим, що в них представлені люди, які вже багато чого досягли в житті. Зокрема це стосується партії “Україна — вперед!” та присутності в її списку Андрія Шевченка».

— З джинси на телеканалі «ВІККА»

«Як мінімум 1% завдяки йому з’явився, тому що люди дивляться, що Андрій Шевченко вивів збірну України вперед, та й Україну вперед поведе. Хороший, упізнаваний громадянин із ім’ям може додати якийсь результат будь-якій партії»; «провідні партії нарощують свій антирейтинг, на відміну від рівної кампанії партії “Україна — вперед!”»1,2.

— Віталій Мороз


Хто проводив:
Агентство соціальних комунікацій

Цікавий факт:
Організатором прес-конференції був директор Агентства Сергій Бєлашко. Серед присутніх також був сумнозвісний Назіп Хамітов3,4.

Хто оприлюднив:
Віталій Мороз, керівник соціологічних проектів Агентства,
Костянтин Малєєв, політичний експерт

Оприлюднено:
03.10.2012