Увага! Проєкт тимчасово не оновлюється.
Підтримайте проєкт фінансово!
Щоб підтримати проєкт фінансово, ставайте нашим патроном на Patreon або оформіть разовий внесок через Liqpay карткою будь-якого банку.
Проект існує виключно за підтримки небайдужих
Долучайтеся тутУ вересні 2012 року як керівник соціологічних проектів Інституту досліджень регіонального розвитку України разом із експертом Фонду суспільної безпеки Юрієм Гаврилечком презентував завищені рейтинги партії Наталії Королевської «Україна — вперед!» та «УДАРу»1,2.
Інтернет-видання «Наші гроші» у 2012 році називало Землякова бізнес-партнером 65-го номеру списку «УДАРу» Івана Надєїна. Земляков разом із Сергієм Дем’яновим, Іваном і Дмитром Надєїними був одним із засновників «Українського правового дому», що у свою чергу, є засновником Інституту досліджень регіонального розвитку України. За даними журналіств, станом на 2015 рік «Український правовий дім» мав трьох власників: кіпрські офшори «Tacanor» і «Сет інвест», а також Андрій Гріненко, який за часів Януковича очолював Бориспільську райдержадміністрацію, а у 2014 році намагався потрапити до парламенту за списком «Сильної України» Тігіпка у якості… голови ТОВ «Інститут досліджень регіонального розвитку України»3.
У 2009 році став одним із засновників Групи компаній «Укртепло». З 2015 року — член політичної партії «УКРОП», голова ГО «Агенція енергетичних реформ України»4.
Після початку повномасштабного вторгнення — волонтер фонду Миру і добра. Інформацію про це можна знайти у трьох публікаціях, які мають ознаки цілеспрямованого розповсюдження, зокрема і з метою відбілювання репутації:
Фонд має ознаки такого, що активний, віце-президента Фонду Олександра Цверковича Президент навіть відзначив «Золотим серцем». Утім Фонд, очевидно, розміщував у ЗМІ публікації з ознакою замовності (під рубрикою «Новини компаній») щодо своєї діяльності та нібито рейдерських атак.
Останнє оновлення: 30.01.2024