СКАНДАЛЬНУ ДІЛЯНКУ ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ НА КАРДАЧАХ ЗАХИСТЯТЬ ВІД ЗАБУДОВИ

Завтра 17 лютого, на сесії КМР депутати будуть розглядати проект рішення про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Польовій, 56-74.

У вересні, коли Київрада розглядала питання передачі цієї ділянки для багатоповерхового будівництва, я запропонувала погоджувати ділянки в межах житлових кварталів винятково після громадських обговорень аби уникати нових скандальних забудов. Вже під час імпровізованих громадських слухань, які організувала команда ДемАльянсу, ми з’ясували, що це третє зазіхання забудовників на маленький зелений оазис біля Караваєвих дач. Звісно, що місцева громада була проти. Жителі й стали основним стимулом для Земельної комісії до активних дій. А я взялась за розробку проекту рішення по створенню скверу в цьому дворі зі створенням тут спортивного майданчика. Його благоустроєм займатимуться районна адміністрація спільно з КП «Київзеленбуд».
Місцева громада неодноразово зверталася з проханням облаштувати сквер на цій ділянці, передбачений відповідно до генплану на житлові будинки на вул. Польовій, 56-76 у Солом’янському районі м. Києва. Тому прийняття рішення допоможе уникнути конфліктної ситуації, в разі будівництва на цій ділянці багатоповерхівки.
Це той унікальний випадок, коли скандальної забудови вдалось уникнути ще до того, як у дворі вирито котлован, а сама ділянка огороджена триметровим парканом. Я сподіваюся, що на сесії Київради депутати будуть уважними до думки своїх виборців і покажуть, що їх обрали, аби відстоювати права громади.

Караваєві дачі

земельна комісія

Блог: Галина Янченко КМР київ україна Киев

Знак гривні
Знак гривні