Далеко летить і влучно стріляє: Як РСЗВ «Вільха» б'є прямо в ціль (ВІДЕО)

Унікальні кадри влучення у ціль залпу з чотирьох ракет високоточної системи залпового вогню «Вільха», яка створена державним КБ «Луч» та вже серійно постачається до війська.

Під час випробувань був здійснений пуск 4 ракет у бойовому споряджені, які поцілили з мінімальним відхиленням. Враховуючи швидкість ракети на кінцевій ділянці в 3,4 М – близько 4000 км/год, зйомка велась високошвидкісними камерами, повідомляє Defense Express.

Маса ракети «Вільха» – в межах 800 кг. Максимальна дальність стрільби – 70 км. Швидкість ракети на кінцевій ділянці траєкторії – близько 3,4 М. Наприкінці 2018 року, за результатами державних випробувань, високоточна РСЗВ «Вільха» була прийнята на озброєння війська.

Наразі у ДККБ «Луч» тривають роботи зі створення модернізованої версії ракети – «Вільха-М», яка має підвищену дальність стрільби 110-120 км. У грудні минулого року був успішно завершений етап випробувань, який передує фінальним державним випробуванням.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

армія зброя технології україна

Знак гривні
Знак гривні