Реальні підозри у справі Шеремета мало подібні до представлених Аваковим на брифінгу – Теличенко

Підозри у справі про вбивство Павла Шеремета дуже мало подібні на те, що було представлене на брифінгу. Про це на своїй фб-сторінці пише правниця Валентина Теличенко .

За її словами, подружжя Грищенків, про яких так багато було сказано на брифінгу, у підозрах не фігурує, їхня причетність там ніяк не згадана. Продемонстровані суспільству телефонні розмови в підозрах не фігурують також, бо самі по собі вони ні про що не свідчать. «Коментарі від аваківців – то результат їхньої творчості», – зазначає Теличенко.

Відповідно до підозр, є лише три співучасники злочину: медсестра Яна Дугарь, Юлія Кузьменко і Андрій Антоненко. «Щодо Яни Дугарь в підозрі є тільки одна підстава – її «впізнали», порівнявши фото дівчини, яка ніби-то фіксувала камери відеоспостереження, з фото дівчини, яку оперативники сфотографували в Україні 11-го липня 2019 року і вважають, що вони сфотографували Яну. Але. Яна в цей день, коли ніби-то сфотографували оперативники, була за кордоном. Тобто «впізнавали» її не по її фото. І в Яни є алібі на ті дні, коли ніби-то якась дівчина фіксувала розташування камер відеоспостереження», – пише Теличенко.

«Оскільки експертиза щодо Яни Дугарь виявилася нікчемною, то аналогічні експертизи щодо Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка також сумнівні», – зазначає Теличенко. «Вже всі мали змогу порівняти – і зріст, і статура підозрюваних вочевидь інакша, ніж тих осіб, які в матеріалах відеоспостереження. Вже встановлено, що й телефон Юлі Кузьменко не був неактивний у заявлений аваківцями час», – зазначила адвокатка.

«Андрій Антоненко – музикант, який живе скромно. Жодних доказів, крім «упізнання», підозра не містить», – зазначає Теличенко.

«Аваківці розраховували на те, що суспільство тільки подивиться їхній брифінг, і далі не вникатиме в деталі судових перипетій. Щоб розмови справили враження на брифінгу, тлумач пояснював, як ті записи телефонних розмов слід розуміти. Розраховували, що потім із судом хтось порішає, і буде ніби вбивство Павла Шеремета розкрили», – пише у себе на фб-сторінці Валентина Теличенко.

суд аваков тероризм

Знак гривні
Знак гривні