Це вам не теплиці на Майдані. Короткий список найкращих громадських будівель (ФОТО)

Як ми повідомляли, журнал архітектури та дизайну DeZeen показав свій короткий список на нагороду 2019 року (ФОТО). Ось кілька будівель у номінації "громадські простори".

Колишня, по суті, ТЕС у столиці Нідерландів нині перетворена на ось такий багатофункціональний громадський простір. Тут можна працювати, зустрічатись, винаймати приміщення. Називається центр ван Берло - за назвою архітектурної фірми, що його створила.

А ось - бібліотека LocHal (від "локомотив" і "хол"), також у Нідерландах, місто Тілбург. Найцікавіше, що й це переробка - вона розташована біля вокзалу й раніше це було вагоноремонтне депо:

І нарешті, Gusto в Сан-Франциско. Ви, звісно, вже не здивуєтеся, що й це проєкт "відродження". Донедавна тут був закинутий склад на місці колишнього пірсу, одного з підрозділів порту. При відновленні було дотримано місцевих правил збереження історичної спадщини:

Дивіться також попередні переклади:


Це вам не київські забудовники. Великі будівлі здорової людини (ФОТО)


Як виглядають найкращі приклади відновлення закинутих просторів та будівель? (ФОТО)


Які інтер'єри потрапили в короткий список однієї з найпрестижніших дизайнерських нагород? (ФОТО)

Усіх номінантів в усіх категоріях можна подивитися тут.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

краса архітектура

Знак гривні
Знак гривні