Двоє членів Вищої ради правосуддя приходили на Банкову перед розглядом справи Вовка

Двоє членів Вищої ради правосуддя Володимир Говоруха і Андрій Овсієнко відвідували Офіс президента перед сьогоднішнім засіданням ВРП, на якому розглянуть питання про відсторонення від посади голови Окружного адміністративного суду Павла Вовка.

Про це у фейсбуці написав громадський активіст Роман Ратушний, - передає ЛБ.

Він зазначив, що Овсієнка та Говоруху 15 серпня помітили в Офісі президента.


Керівник Окружного Адміністративного Суду Києва Павло Вовк може стати впливовішим, ніж Зеленський

"Це не просто члени ВРП, а доповідачі на засіданні ВРП з розгляду клопотань про усунення Павла Вовка, Ігоря Погрібніченка і Івана Шепітка від правосуддя", - написав Ратушний.

Активіст також поставив під сумнів питання про правдивість інформації, що цих людей запрошували саме до голови АП Андрія Богдана. "Чи правда, що там вони отримали певні вказівки саме з розгляду цих клопотань? Чи правда, що Богдан дав зрозуміти, що відсторонення від правосуддя настільки важливих суддів - справа не БОГДАНоугодна?" - додав він.

Нагадаємо, Вовку і кільком суддям ОАСК закидають втручання в діяльність держорганів. За версією слідства, голова суду зі своїми колегами саботували кваліфікаційне оцінювання шляхом призначення лояльних членів ВККСУ, залякування інших та іншими методами.

***

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

суд набу вовк корупція

Знак гривні
Знак гривні