Військові пілоти обурилися рішенням суду, який не визнав загибель пілота результатом агресії Росії

"Ми, бойові льотчики авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, глибоко обурені ганебним рішенням судді Мелітопольського міського районного суду Юлії Горбачової щодо позову вдови загиблого офіцера, - цитує заяву командування Повітряних сил ЗСУ.

Згідно з рішенням суду від 16 квітня 2019 року, суддя відмовилася визнати, що загибель в липні 2014 року командира транспортного літака Іл-76МД 25-ї бригади транспортної авіації Олександра Бєлого та півсотні українських захисників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації.

Виникає питання: як після ухвалення таких судових рішень військові льотчики та інші військовослужбовці Збройних Сил України можуть якісно виконувати бойові завдання в районі проведення Операції Об’єднаних сил?

Таке враження, що не український суд, за не українські гроші, намагається прискорити забуття про війну та про агресію окупанта. За кожним із подібних рішень криються сльози і розпач батьків, вдів та дітей, які втратили своїх рідних, що стали на захист української землі.

Необхідно нагадати пані судді, що за аналогічних умов, від російських ракет, загинули ще п'ятнадцять військових льотчиків Повітряних Сил, серед яких Герої України Костянтин Могилко та Дмитро Майборода, а ще льотчики армійської авіації Сухопутних військ та три сотні пасажирів рейсу МН-17.

Ми, бойові військові льотчики Повітряних Сил, закликаємо судові інстанції різного рівня не розділяти країну, ухвалювати виважені та державницькі рішення, пам’ятати про людей, які поклали своє життя за щасливе майбутнє України та продовжують виборювати її незалежність та територіальну цілісність.

скандал армія росія авіація агресія суд

Знак гривні
Знак гривні