Порошенко заявив, що судиться не з журналістами, а проти спроб олігарха дестабілізувати країну

Порошенко заявляє, що його позов до суду проти одного з українських телеканалів (ідеться про 1+1. - ред) - це інструмент захисту нашої держави від спроб розхитати ситуацію в країні за допомогою засобів масової інформації.

"Я наголошую, що я ніколи не судився з журналістами. І зараз не збираюся це робити. Я прийняв рішення і подав позов проти каналу. Це є елемент захисту української держави від зазіхань найбільшого олігарха-втікача, який сидить за кордоном і думає, що ниточками він буде управляти українськими маріонетками. Ми точно маємо це зупинити", - сказав глава держави в ефірі телеканалу ICTV, коментуючи результати одного з досліджень, за даними якого найбільша кількість негативних повідомлень, замовних повідомлень - "джинси", стосувалася саме його.

"Нічого у вас не вийде. Реваншу не буде. Українці неодноразово демонстрували відповідальний вибір, а я переконаний, що суд доведе і ні в кого більше не буде бажання використовувати засоби масової інформації для дестабілізації ситуації в нашій державі", - додав Петро Порошенко.

"І я наголошую, що мною підписаний відповідний договір, буде зареєстрований відповідний позов і це буде зроблено для захисту інтересів нашої держави", - також сказав Президент.

Глава держави зауважив, що зазначені сюжети дуже нагадують сюжети російського телебачення про "розіп’ятого хлопчика" на російському ТБ, які використовувалися агресором для пропаганди та гібридної інформаційної війни проти України.


Фейк каналу Коломойського про "вбивство брата Порошенком" підхопили російські ЗМІ. Передбачувано, й деякі українські

"І цей "розіп’ятий хлопчик", яким нав’язувалися думки, намагалися задурити голову українцям. Українці тоді не повірили російському телебаченню, бо вони знали – це є елементи гібридної війни. Це є елементи, коли використовуючи ЗМІ, неважливо, як вони називаються – чи Russia Today, чи "Перший російський канал", чи "Росія 24" - вони хотіли добитися тієї мети, яку Путін поставив перед собою: знищити Україну. Але українці були захищені від подібної інформаційної атаки, а від каналів всередині країни – виявляється, захисту такого не було", - сказав Петро Порошенко.

"І от сьогодні те, що ми бачимо на одному з національних каналів – я твердо переконаний, що "червона лінія" перейдена", - заявив Президент.

Раніше глава фракції "Блок Петра Порошенко" у Верховній Раді Артур Герасимов заявив, що чинний глава держави Петро Порошенко має намір подати в суд на телеканал "1+1" через поширення брехні й дезінформації цим каналом.

Цензор

росія змі коломойський пропаганда

Знак гривні
Знак гривні