Мангера заарештували до 3 березня

Голову Херсонської облради Владислава Мангера, якого слідство вважає замовником убивства Катерини Гандзюк, заарештовано до 3 березня.

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт Мангера вночі з 14 на 15 лютого на четверту добу судових засідань.

Isider повідомляє, що Мангера заарештовано з правом внесення застави. Сума застави - 2 млн 497 тисяч гривень. Сторона звинувачення у своєму клопотанні просила для Мангера арешт без права застави.

Адвокат Мангера Дмитро Ільченко після завершення засідання зазначив, що Мангер не має таких коштів, - уточнює ЛБ

"Ми будемо залучати позикові кошти. Зокрема я позичу Владиславу Мангеру. А також будемо звертатися до тих, хто обіцяв допомогу", - сказав адвокат.

Нагадаємо, вчора суд продовжив розглядати клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу підозрюваному в організації вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, яке почав розглядати 12 лютого. Сторона звинувачення вважає, що голова Херсонської обласної ради розплатився базою відпочинку Oasis Beach у Лазурному за напад на активістку.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року в центрі Херсона Катерину Гандзюк облили кислотою. 4 листопада вона померла в лікарні.

Фігурантами злочину вважаються Сергій Торбін, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський і Микита Грабчук (виконавці), Ігор Павловський (посередник), Олексій Левін (організатор) і Владислав Мангер (замовник).

Мангера підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.27 (види співучасті), п.п. 4, 6, 11, 12 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

гандзюк кримінал мангер херсонщина суд

Знак гривні
Знак гривні