Міністр оборони Британії звинувачує Росію в намірі захопити всю Україну

Росія хоче повернути під свій контроль країни колишнього Радянського Союзу, зокрема Україну та Грузію. Про це заявив міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон, повідомляє прес-служба відомства.

"Поки ми боролися з екстремізмом, стала посилюватися конкуренція між державами. Сьогодні Росія відроджується та відновлює свій військовий арсенал, а також прагне повернути в свою орбіту незалежні країни колишнього Радянського Союзу, такі як Грузія й Україна", - зазначив міністр, чиї слова перекладає ЛБ.

За його словами, сьогодні НАТО стало сильнішим і готовим захищатися від дій Росії.

"Ми повинні твердо протистояти недотриманню Росією Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, бути готовими протистояти загрозі, яку можуть представляти нові російські ракетні системи", - наголосив Вільямсон.

Він додав, що такі дії з боку Росії повинні дорого коштувати їй.

"Не можна також забувати й про країни за межами НАТО, які день у день стикаються зі спробами Росії підірвати їхній суверенітет. Ми готові підтримати наших друзів в Україні й на Балканах. Ці країни мають право вибирати свою долю і бути вільними від втручання Росії", - підсумував глава Міноборони.

З моменту вступу на посаду міністра оборони Гевін Вільямсон пишається своєю жорсткою позицією щодо Росії та її президента Володимира Путіна.

британія росія україна агресія

Знак гривні
Знак гривні