Цар-балкон чи стрип-клуб? Після невдалого конкурсу на символ Києва - проведуть жартівливий конкурс на антисимвол

Після скасування офіційного конкурсу на талісман Києва «Рейтарська спільнота» ініціює конкурс на антисимвол міста. Антисимволом може стати особливий персонаж, будь-яка реальна або міфічна істота, що відображає реалії столиці. «Наразі справжніми символами Києва є не каштани і Дніпро, а рейдери, забудовники й царі-балкони», – йдеться у повідомленні.

Каштан-соловейко, пес-каштан, каштан-Кий, ще один каштан-Кий, каштан-герой, каштан-їжачок, просто каштан? - Журі змусило скасувати конкурс, бо не було жодної гідної роботи-претендента на символ міста (ФОТО)

До складу журі конкурсу «Антисимвол Києва» увійшли художник Олександр Ройтбурд, актор Олексій Горбунов та продюсер гурту «Перкалаба» Олег Mox Perkalaba Гнатів.

Надсилати роботи у форматі JPG можна на пошту antisymbol.kyiv@gmail.com до 21:00 п’ятого січня. Журі оголосить про своє рішення 15 січня.

За першу премію автора нагородять картатою ковдрою, якою накривався у суді екс-голова ДФС Роман Насіров (саме пов’язана з ним фірма придбала будівлю на вулиці Рейтарській, 8Б, яку прагне відстояти «Рейтарська спільнота»).

За другу премію – Цар-балкон, зліплений з глини і палок.

Лауреат третьої премії отримає дружнє поплескування по плечу від Олександра Ройтбурда.

Нагадаємо, минулого тижня було оприлюднено 10 варіантів талісмана Києва, які пройшли перший етап відбору: Каштанчик Кий, Каштан Соловейко, Пес Каштанчик, Каштанчик їжак, Штанчик та інші. Невдовзі журі оголосило про скасування конкурсу, заявши, що жодна робота не є гідною перемоги.

краса київ курйоз гумор

Знак гривні
Знак гривні