Забудова навколо Жулян призведе до обмеження на польоти

Аеропорт «Київ» («Жуляни») у довгостроковій песпективі буде обмежено в кількості рейсів, особливо в нічний час, повідомив голова ради директорів аеропорта Денис Костржевський.

Про це пише Хмарочос.

«Зі збільшенням щільності забудови в місті, аеропорт все більше оточують “висотки”, які є перешкодами для літаків при формуванні траєкторії заходу на зліт/посадку. Також аеропорт відчуває вплив думки жителів міста на шумові навантаження… Збільшилася висотність, а будинки підступили ближче до аеропорта. Це фактори, які будуть у подальшому стримувати розвиток аеропорта», – зазначив він.

Зокрема, він не виключає, що доведеться накласти обмеження на польоти у нічний час. Наразі уточнюється карта шумів, за даними якої будуть приймати рішення.

На початку вересня з’явилася петиція з вимогою заборонити нічні авіарейси, а також польоти надто гучних літаків в аеропорту «Київ».

Нагадаємо, прокуратура Київської області вимагає скасувати виданий Софіївсько-Борщагівською сільрадою дозвіл на будівництво багатоповерхового житлового комплексу на приаеродромній території аеропорту «Київ». У зоні детального плану забудови у 1976 та 2007 роках трапилися дві авіакатастрофи, внаслідок яких загинуло 53 людини. Відповідно до матеріалів судових рішень, йдеться про ЖК «Софія резиденс».

авіація київ будівництво

Знак гривні
Знак гривні