IKEA нарешті заходить в Україну - не тільки в Київ, але й в інші міста

Заснована у Швеції компанія з виробництва недорогих меблів IKEA працюватиме в Україні, і це добрий сигнал для інших світових брендів.

Про це заявив президент Петро Порошенко 12 вересня, у день зустріч з головним виконавчим директором IKEA в Південно-Східній Європі Стефаном Вановербеке.

“IKEA заходить в Україну!.. Україна довго чекала цієї новини, і за останні роки відбулося багато змін, які зробили відкриття IKEA в нашій державі можливим. Це – гарний сигнал для інших світових брендів, що з Україною потрібно мати справу”, – ідеться в дописі на ФБ-сторінці Порошенка.

“Впевнений, що IKEA пасуватиме український прапор”, – зазначив він, маючи на увазі синьо-жовтий логотип компанії.

“Invest in Ukraine!” – додав президент.

IKEA — транснаціональна корпорація, заснована у Швеції, яка розробляє та продає недорогі швидкозбірні меблі та аксесуари для дому. Із 2008 року вона є найбільшим у світі меблевим продавцем.

Штаб-квартира компанії розташована в Нідерландах.

Із часів президента Ющенка неодноразово йшлося про можливий захід IKEA на український ринок, однак ці плани не було реалізовано через несприятливий інвестиційний клімат.

Тепер стало відомо, що IKEA планує розвивати в Україні магазини невеликого формату city store площею 3500-5000 кв. м і веде переговори з низкою ТРЦ в Києві. Імовірно, магазин розміститься у ТРЦ Ocean Mall.

Згодом компанія планує виходити в інші українські міста.

Новинарня

швеція бізнес україна

Знак гривні
Знак гривні