Переможець тендера на реконструкцію Шулявки підробив документ, але поліція не знайшла в цьому порушення

Печерська поліція Києва не знайшла порушень у документах, які компанія, пов’язана з депутатом Максимом Микитасем, подала на 600-мільйонний тендер з реконструкції Шулявського мосту, повідомляє Хмарочос.

Перед цим юристи Центру протидії корупції надіслали заяву про злочин до Національної поліції з фактами, що підтверджують підробку документів під час проведення тендеру. Так, компанія «Спецбуд-Плюс» подала довідку начебто від Державного будівельного комбінату Управління справами Апарату Верховної України. Але держпідприємство саме визнало, що такої довідки не надавало.

«На підставі зібраних матеріалів перевірку за Вашим зверненням припинено в зв’язку з відсутністю будь-яких ознак кримінального правопорушення», – відповіли на звернення у Печерському управлінні поліції Києва.

Юристи зазначають, що поліція охарактеризувала заяву про злочин «зверненням громадян» і перекинула справу на дільничних інспекторів, які займаються, наприклад, побутовими крадіжками.

Нагадаємо, журналісти проекту «Схеми» опублікували розслідування, в якому йдеться про те, що тендер щодо Шулявської розв’язки розіграли між двома фірмами, пов’язаними з депутатом і президентом «Укрбуду» Максимом Микитасем.

Орієнтовна початкова вартість будівництва розв’язки на Шулявці становить 600 мільйонів гривень. За словами Кличка, фінальна ціна проекту може сягати півтора мільярда гривень.

Проект розв’язки, який має реалізувати компанія «Спецбуд-Плюс» – неповний чотирилисник, розробленоий інститутом «Київдормістпроект».

Петиція про врахування у конкурсі проектів альтерналивної розв’язки Віктора Петрука двічі набирала необхідну кількість голосів, але в Київраді її проігнорували.

місто корупція будівництво

Знак гривні
Знак гривні