Затриманий на мільйонному хабарі СБУшник кришував фіктивні шлюби (ВІДЕО)

Національне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених відеозаписів, зроблених під час проведення негласних слідчих дій в рамках розслідування корупції в сфері міграційної політики.

Зокрема, йдеться про посадовця одного з міжрайвідділів Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області, якого викрили на отриманні хабара у розмірі 47,5 тисяч доларів, - передає Громадське телебачення.


НАБУ затримало посадовця СБУ на хабарі у понад мільйон гривень (ФОТО)

У повідомленні НАБУ у Facebook зазначається, що ці кошти посадовець СБУ одержав від посередників за непритягнення до відповідальності осіб, які могли отримати посвідки на постійне або тимчасове проживання на території України у незаконній спосіб.

«Слідство вважає, що посадовець СБУ володів інформацією, яка свідчила про отримання низкою іноземців посвідок на проживання в Україні через укладання фіктивних шлюбів із громадянками України. Доступ до таких даних відкривав можливості для шантажу та вимагання неправомірної вигоди, чим і скористався працівник СБУ. Адже належне розслідування даних фактів мало б наслідком можливе видворення цих осіб з території України», — наголошують у НАБУ.

сбу корупція кримінал

Знак гривні
Знак гривні