Щоб знав! Дональда Трампа в Росії позбавили звання почесного казака

Казакі з петербурзького товариства "Ірбіс" позбавили президента США Дональда Трампа звання почесного казака Санкт-Петербурга на тлі його різких висловлювань про Росію та її роль у сирійській війні.

"Коли в 2016 році відбулися вибори президента США і Держдума з шампанським відзначала перемогу Трампа, і Володимир Володимирович Путін привітав його, ми на тлі ейфорії зробили Трампа почесним членом казачеського товариства. Не осавулом, а саме почесним членом. Ми запросили нового президента США до нас у гості в казачеський хутір, бо передбачалося, що в Петербурзі, на батьківщині Путіна, відбудеться зустріч з Трампом. Потім політичні події почали розвиватися не так радісно для нас, як хотілося. І зрозумівши, що ми помилялися, ми ухвалили рішення Трампа розжалувати, виключити з ганьбою з організації. Що і було зроблено", - сказав голова "Ірбіса" Андрій Поляков.

Найближчим часом казакі збираються урочисто спалити опудало Трампа в Петербурзі. "Обіллємо бензином і спалимо разом з американським прапором", - пообіцяв отаман.

За його словами, причиною таких дій стала "образа держави, а цього не можна терпіти".

За матеріалом Цензора

росія маразм трамп гумор

Знак гривні
Знак гривні