Підозрюваний в убивстві Ноздровської - батько винуватця скандального ДТП, але він міг обмовити себе

Затриманий за підозрою у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської — батько підозрюваного у вбивстві сестри загиблої у ДТП Юрій Россошанський. За словами його дружини, він залишив записки, де заявляє про готовність узяти провину на себе, щоб не чіпали сім'ю.

У прес-службі Вишгородського суду підтвердили, що підозрюваний — Юрій Росcошанський.

Про це повідомила Громадському дружина затриманого Ольга Россошанська.

«Ми засмучені вже 2,5 років, розумієте, не сьогодні, не завтра? На мою думку, він не міг цього зробити. Не міг. Це міг зробити лише чоловік, доведений до крайнощів. От кажуть всюди про ці погрози. От якщо дасте відео мені хоч однієї погрози — повірю. Про записки знаєте ж? Дві родини зруйновані», — сказала вона.

Водночас, сусіди Россошанського-старшого кажуть, що він не міг убити Ноздровську.

«Він крові боїться. Він не міг цього зробити. Він навіть курку не міг зарізати. Спокійний. Привітливий. Завжди вийде, привітається. У записці, що залишив жінці, написав, що візьме все на себе, щоб не чіпали родину їх», — розповіла сусідка Марія Несін.

«Та не міг він цього зробити. Добрий чоловік. Трудяга. Все життя пропрацював на «Київенерго» водієм. Юра написав передсмертні записки, щоб його сім'ю не чіпали, не тероризували. Недавно виявили одну, і от вчора жінка його Оля знайшла на роботі у його одязі в кишені. Там навіть на Байковому кладовищі схема, де його похоронять. Він пише, що не вбивав», — заявила інша сусідка Лідія Нестоянова.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає причиною її смерті умисне вбивство.

27 грудня захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського, в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла, що їй надходять погрози.

київ кримінал ноздровська київщина

Знак гривні
Знак гривні