Донька голови МВС ЛНР Корнета спокійно вчиться в Харкові, - ЗМІ (+ФОТО)

Донька т. зв. "керівника МВС ЛНР" Корнета, який зараз ділить владу в окупованому Луганську із Плотницьким, тим часом навчається на прокурора в Харкові.

Про це пише УНІАН.

Донька "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігора Корнета Марина навчається в Харківській юридичній академії імені Ярослава Мудрого.

"Грошей у неї, як бруду. Одному із женихів годинник за 10 тис. "зелених" подарувала. Спочатку жила в сьомому гуртожитку на п'ятому поверсі, у кімнаті 505. А тепер квартиру в центрі Харкова за 20 тис. знімає", – розповів один зі студентів.

За словами однокурсників, про політику дівчина жодного разу нічого не говорила, "зайнята тільки собою і своєю зовнішністю".

скріншот з вКонтакте

Згідно зі сторінкою Марини Корнет у "ВКонтакте", яку вже видалено, у 2013 році вона навчалася у США, цього року відпочивала в Туреччині, часто буває в Луганську.

Судячи з фото Ігора Корнета в "Одноклассниках", у нього є ще двоє дітей – 12-річна Ксенія та Кирило, якому на вигляд чотири–п’ять років. Зараз вони перебувають у російській Самарі.

Нагадаємо, 20 листопада ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький відправив у відставку Корнета, однак той відмовився підкорятися цьому наказу.

21 листопада група невідомих у військовій формі без знаків розрізнення захопила центр Луганська, зокрема, адміністративні будівлі. У Луганську відключили телебачення та мобільний зв'язок, також виникли перебої з електрикою.

Сам Плотницький заявив, що "керівництво МВС ЛНР" є нелегітимним, а Корнета відсторонено.

Видання РБК повідомило, що в конфлікті Плотницького та Корнета Кремль підтримав Корнета.

22 листопада ЗМІ повідомили, що Плотницького заблоковано у підвальних приміщеннях будівлі Луганської ОДА.


Плотницький після конфлікту з Корнетом утік чи поїхав на поклон у Москву (ВІДЕО)

***

За матеріалами Уніан і Гордон

луганщина скандал сепаратизм

Знак гривні
Знак гривні