В Раді виключають податкову амністію для сірої євробляхи

Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна виключає податкову амністію для власників автомобілів з іноземними номерами, які їздять на них за "сірою" схемою, коли авто оформлено на підставних осіб-нерезидентів.

“Як ми можемо піти на поступки? Я не сприймаю вимоги та вважаю, що це було б недоречно загалом. У країні все суспільство повинно розуміти, що такі ультиматуми не повинні розглядатися негайно. Це що, соціальне питання? Ні”, – заявила голова комітету ВР, яку цитує Новинарня.

Нагадаємо, 6 вересня в Києві власники автомобілів з іноземною реєстрацією з різних регіонів України влаштували мітинг під Верховною Радою і перекрили рух вулицею Грушевського та інші вулиці в урядовому кварталі, вимагаючи лібералізації розмитнення таких авто. Вони оголосили свою акцію безстроковою.

Ніна Южаніна заявила, що вже є кілька варіантів, як вирішити дану проблему.

“Люди, які сьогодні вийшли на вулицю, не хочуть нічого платити та не хочуть нести відповідальність за порушення законодавства. Ми не можемо забути й не реагувати на те, що 8 млн. громадян мають автомобілі з українською реєстрацією, платили податки тощо”, – сказала вона.

За словами голови податкового комітету, питання, як бути з власниками нерозмитнених автівок, має вирішити Кабінет Міністрів і подати відповідний законопроект до парламенту.

Державна фіскальна служба повідомляла, що в Україні незаконно перебуває понад 63,9 тисячі автомобілів з іноземними номерами.


Штрафи за "сіру євробляху" на литовських та інших номерах - до 54 тисяч гривень (ШТРАФИ)

протести податки литва економіка автомобілі

Знак гривні
Знак гривні