На Atlas Weekend у Києві таки виступали росіяни, які перед тим виступали в Криму (ФОТО)

СБУ та прикордонники за два дні вікенду не впустили в Україну сімох співаків із Росії. Водночас відомо, що деякі артисти, котрі їздили в окупований Крим, змогли виступити і в столиці України.

“СБУ та прикордонники не впустили 7 співаків із Росії за 2 дні. Може час спитати вже із тих, хто їх запрошує так наполегливо до України?!!!” – написав віце-прем'єр Кириленко у “Твіттері”. Його цитує Новинарня.

“Треба скласти реєстр організаторів, які запрошують на фести і концерти порушників українських законів із Росії. Щоб таких діячів пильнувати особливо”, – додав він.

Як відомо, соліста російської групи “Dolphin” Андрія Лисікова 1 липня не пустили в Україну через відвідування анексованого Росією Криму. Група виступила в Києві на фестивалі “Atlas Weekend” без нього.
Вокаліст Найк Борзов, який мав взяти участь у фестивалі 2 липня, теж отримав заборону на в’їзд в Україну протягом 3 років.

При цьому російський гурт “Anacondaz” виступив на фестивалі “Atlas Weekend”.

Як пише “Радіо Свобода”, музикантам не заборонили в’їзд до України попри те, що вони дали концерт в анексованому Криму у 2015 році.

Уже при вильоті їм на три роки заборонено в'їзд в Україну.

музика крим окупація анексія київ

Знак гривні
Знак гривні