Увага: Правила проїзду перехресть із круговим рухом зміняться на європейські (СХЕМА)

Депутати Верховної Ради проголосували за введення єдиних правил перетину транспортними засобами перехрестя, де організовано круговий рух.

Ніякої "перешкоди справа" в цьому випадку: перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу, за європейською схемою Roundabout.

Тепер би тільки щоб усі водії про це дізналися. У них є час: наразі законопроект прийнято в цілому, ще буде друге читання.

слід буде завжди поступатися, доїжджаючи до кола - а їдучи по колу, вже не треба думати про поміху справа

Зараз у кожному місці діє окреме правило перетину перехрестя з рухом по колу, що викликає аварійність на таких ділянках.

«У країнах Європи на перехрестях, де організовано круговий рух, діє єдина схема руху Roundabout. Як свідчить офіційна статистика, кожен раз після введення в дію схеми Roundabout, аварійність на перехрестях зменшувалася приблизно на 80%», — говориться в пояснювальній записці.

Ухвалення законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

Одним з перших кілець, розроблених за схемою Roundabout — це побудоване в 1907 році архітектором Джоном Макларені кільце для руху автомобілів і трамваїв Hanchett Residence Park в місті Сан Хосе, Каліфорнія.

закон транспорт реформи

Знак гривні
Знак гривні