Синій Кит уже приплив: поліція запобігла суїциду двох підлітків у Києві (ФОТО)

Поліція запобігла самогубству двох дівчаток-підлітків у столиці.

Про це заявив начальник поліції Києва Андрій Крищенко на Facebook.

"Синій кит" у Києві. Дві дівчинки пішли з дому, бо отримали останнє завдання в "групі смерті" - стрибнути з багатоповерхівки. На щастя, одну ми швидко знайшли. Для пошуку другої задіяли понад 200 співробітників поліції. Знайшли через кілька годин на 16-му поверсі будинку з ознаками переохолодження. На руках і ногах - вирізані малюнки, символи, слова... Врятували, передали лікарям і батькам. З нею працюють поліцейські психологи", - розповів він.

Вже багато місяців поспіль у Мережі обговорюють підліткову гру "Синій кіт". Або ж "Тихий дім", "Море китів", "Розбуди мене о 4:20". У смертельної гри багато назв.

Найперші згадки про "море китів" з'явилися в Мережі ще два роки тому. Тоді ця хвиля прокотилася по всій Росії, про неї писали навіть великі видання, вели власні розслідування.

Умовами "гри" було спілкування з адміністраторами чату у 04:20, а також носіння при собі ножів і нанесення порізів на руки. Основний принцип - підліток нібито пише на своїй сторінці в соціальних мережах пару повідомлень #синій кит, #тихий будинок, #явигре #разбудименяв420, #f57, #f58, після чого з ним зв'язується якийсь куратор.

Переважно "куратори" чи "адміністратори", які дають завдання - такі самі школярі, як і жертви.

маразм київ суспільство

Знак гривні
Знак гривні