В центрі Києва сутички протестувальників із поліцією, є потерпілі (ВІДЕО)

На місце проведення акції під адміністрацією президента на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу стягнуто сили поліції, серед учасників побільшало людей у камуфляжі та балаклавах, між учасниками та силовиками виникли зіткнення.

У ході сутичок постраждав поліцейський, 5 мітингувальників затримано. Відомо такого про потерпілого з черепно-мозковою травмою з боку мітингувальників.

СТРІМИ:


Копія стріму на ФБ тут

На Майдані Незалежності відбулися сутички між учасниками "блокадного віча" та правоохоронцями.

Також на місці "блокадної акції" на вул. Інститутській для обмеження руху вулицею поліція встановила загороджувальну сітку - елементи забору.

Прохід вулицею обмежено з трьох боків, зокрема - від вул. Грушевського та на вул. Інститутській - у напрямку Нацбанку та АП.

На місці події лунали вибухи, схожі на петарди чи вибухопакети.

З місця події журналісти повідомили, що за кордоном патрульної поліції присутні представники Національної гвардії.

Як зазначає Громадське, протестувальник кидали петарди у поліцію та намагалися зламати паркан, встановлений правоохоронцями, аби пройти до будівлі АП, правоохоронці їм перешкоджали.

У свою чергу у коментарях журналістам начальник департаменту патрульної поліції Києва Юрій Зозуля заявив, що "мети когось кудись не пустити немає, посилено заходи безпеки - багато людей, які невідомо з чим прийшли".

"Їм було запропоновано продемонструвати, що нічого забороненого вони не мають... Але люди спрямовано... хочуть провокацій, хочуть картинки, і її роблять", - зазначив він.

Разом з тим, за повідомленням Укрінформу, близько 10 активістів "блокадного віча" виламали одну із секцій паркану, який розділяв вулицю Інститутську на розі з вулицею Садовою. Активісти ходи віднесли вирвану частину паркану в один із дворів на вулиці Інститутській.

Після інциденту з парканом підійшли додаткові сили правоохоронців і відтиснули учасників акції назад.

Як відомо, після акції біля Стели Незалежності у центрі Києва - "віча" на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу, учасники заходу попрямували під адміністрацію президента. Там учасники акції встановили намет та заявили, що планують залишитися там на ніч і облаштувати "редут".

За матеріалами Громадського, Радіо Свобода, УП

поліція протести київ

Знак гривні
Знак гривні