Польські гопники-шовіністи побили українських студентів за український Львів

У польському місті Жешув побили групу студентів з України, їх життю та здоров'ю нічого не загрожує, нападники вже затримані.

Про це повідомляє місцева поліція.

Згідно з інформацією на сайті польської поліції, інцидент стався 21 січня вдень, коли українські студенти поверталися після занять в гуртожиток.

По дорозі їх зупинили п'ятеро молодих чоловіків і запитали студентів, звідки вони. Почувши відповідь, чоловіки поцікавилися, кому належить Львів — Україні чи Польщі. Потім нападники назвали студентів «бандерівцями» і побили їх.

Згідно з повідомленням, поліція вже через кілька годин затримала п'ятьох підозрюваних завдяки камерам спостереження, які зафіксували напад на студентів.

Нападниками виявилися п'ятеро жителів Жешува віком від 18 до 20 років.

Усіх п'ятьох затримали, вони визнали свою провину. Українські студенти також впізнали нападників.

Поліція передала справу в окружну прокуратуру Жешува, де нападникам оголошено підозру в насильстві на національному ґрунті. Їм загрожує до 5 років ув'язнення.

Нагадаємо, що у Польщі висунуто звинувачення учаснику маршу в Перемишлі за антиукраїнські заклики.

Раніше повідомлялося, що антиукраїнські гасла на марші у Польщі можуть бути провокацією.

Нагадаємо, 10 грудня у Перемишлі під час щорічного «Маршу переремиських і львівських орлят» за участю багатьох польських патріотичних та націоналістичних організацій прозвучали антиукраїнські гасла, зокрема «Cмерть українцям» і «Перемишль, Львів – завжди польські».

Громадське

польща україна кримінал

Знак гривні
Знак гривні