В ЛНР поширюють проукраїнські листівки з закликом боротися проти окупантів

У населених пунктах “ЛНР” (в основному східні райони окупованій території) стали масово з’являтися листівки проукраїнського змісту. Про це повідомляє керівник групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук у “Фейсуці“.

“Листівки (кольорові, виконані друкарським способом) з’являються на зупинках громадського транспорту, перехрестях, в магазинах, різних установах тощо. В них місцевих громадян закликають повідомляти силам АТО про переміщення окупантів, об’єднуватися в групи однодумців для проведення диверсій (спалювати будинки і квартири “ополченців”, виводити з ладу автотранспорт з російськими номерами тощо)”, – йдеться в повідомленні.

Окупанти проводить активний пошук поширювачів цих листівок, а також місць їх виробництва.

Крім того, за словами Тимчука, у середовищі бойовиків і місцевих жителів у “ЛНР” поширюється інформація про те, що ватажок “ЛНР” Плотницький і його найближче оточення за безперешкодний ввіз “гуманітарної допомоги” на територію “ЛНР” отримує 10% від суми допомоги. Ця інформація отримує серйозний негативний резонанс на тлі двотижневої затримки зарплати працівникам бюджетної сфери” в “ЛНР” та у підрозділах “2-го АК ЛНР”.

Новинарня

луганщина україна

Знак гривні
Знак гривні