Суддів, звільнених Радою за порушення присяги, пробують по-тихому поновити?

Вчора Вищий адмінсуд розглядав позов судді Дніпровського суду (колега трилітрового Чауса) Марцинкевича про визнання незаконним його звільнення Верховною Радою за порушення присяги, яке відбулося 29.09.16.

Про це повідомив адвокат автомайдану Роман Маселко.

Йдеться про відоме позачергове засідання ВРУ, яке відбулось за день до вступу в силу судової реформи.

"Так от, я представник потерпілого від рішень Марцинкевича Володимир Карагяур і хотів заявити про участь у цьому процесі як третя сторона. Але виходить, що ВАСУ приховав факт розгляду цієї справи.

У переліку справ на сьогодні на сайті суду її немає.

Немає навіть судді Цвіркуна, який розглядає справу. Але по телефону мені підтвердили, що справа таки розглядається.

Як Вам таке? Скільки ще справ ховається від очей потерпілих та громадськості? Цікаво, що підставою позову очевидно є неналежне повідомлення Марцинкевича про засідання ВРУ. Цікаво, як суд оцінить факт приховування засідання самого ВАСУ і позбавлення права потерпілого на участь у цьому процесі.

Нагадаю, суддя Марцинкевич виносив рішення про взяття під варту та позбавлення прав невинних активістів і Вища рада юстиції встановила у його діях порушення присяги.

Окрім того, батько Марцинкевича - Анатолій Марцинкевич - колишній член ВККС, член Ради суддів України та нещодавно обраний голова Апеляційного суду Хмельницької області, незважаючи на те, що підпадає під люстрацію. Можливо, саме наявність впливового батька у часи Майдану переконало сина у його повній безкарності і він не боявся у часи Майдану виносити очевидно неправосудні рішення.

суд Рада майдан маразм

Знак гривні
Знак гривні