Українські фахівці та ліки можуть бути залучені в Кенії для боротьби з туберкульозом

Міністр охорони здоров'я Кенії Клеопе Маїло і посол України Євген Цимбалюк обговорили можливість залучення українських фахівців і використання ліків українського виробництва для боротьби з туберкульозом.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Лівий берег".

В ході офіційної зустрічі сторони обговорили можливі шляхи активізації двосторонніх відносин у сфері охорони здоров'я, розвитку медичного науково-технічного співробітництва і співробітництва в галузі медичної освіти, а також визначили перспективи укладення двостороннього міжнародного договору про співробітництво в згаданих сферах або меморандуму про міжгалузеву співпрацю.

Український дипломат ознайомив кенійського міністра з можливостями фармакологічного комплексу України, зокрема компаній, які зверталися за сприянням до Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та безпосередньо до Посольства України в Кенії.

Також учасники зустрічі обговорили можливість початку в Кенії соціально-орієнтованого проекту "Захистимо дітей від туберкульозу" із залученням українських фахівців і з використанням препаратів українського виробництва.

У березні на найбільшій фармацевтичній виставці Східної Африки в Кенії можливості української фармацевтичної галузі представила фармацевтична компанія "Інтерхім" - один з провідних українських виробників готових лікарських препаратів і фармацевтичних субстанцій.

Компанія входить в Асоціацію "Виробники ліків України", яка об'єднує провідних фармвиробників країни.

україна медицина

Знак гривні
Знак гривні