Виступ Верняєва, що приніс Україні перше золото в Ріо (ВІДЕО)

Український спортсмен Олег Верняєв став олімпійським чемпіоном зі спортивної гімнастики на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. У виступі на паралельних брусах Верняєв здобув 16,041 бала.

Минулого тижня Олег Верняєв уже приніс Україні "срібло". Тепер в активі олімпійської збірної України одне "золото", чотири "срібла" і одна "бронза" на Олімпіаді-2016.

Раніше медалі Україні принесла фехтувальниця Ольга Харлан. Перше срібло в понеділок здобув Сергій Куліш у стрільбі з пневматичної рушниці на 10 м.

Крім того, напередодні срібним призером Олімпіади у Ріо став українець Жан Беленюк, що здобув друге місце у змаганнях з греко-римської боротьби у вазі до 85 кг.

На даний момент Україна 33-тя в загальному заліку - між Швецією та Південною Африкою. На першому місці незмінно США.