Російські ЗМІ нагнітають ненависть до України, яка практично напала на Росію

Ситуація чимось нагадує "Гляйвіцький інцидент", коли нібито Польща напала на гітлерівську Німеччину.

В держдумі Росії вже закликали "не цацкатись" із Україною після нібито "нападу диверсантів".

На більшості російських кремлівських ЗМІ інформація про нібито спробу українських "диверсантів" проникнути у Крим - на перших сторінках.

Росія вже заявила про обстріл з боку України - нібито внаслідок його загинув військовий, а в перестрілці з "диверсантами" ФСБшник

Геббельс був би задоволений

Генштаб Збройних сил України вважає провокацією заяву Федеральної служби безпеки Росії, яка звинуватила українську розвідку в підготовці терактів в анексованому Москвою Криму.

Про це заявив речник Генштабу В'ячеслав Селезньов, передає Радіо Свобода.

"Ці події почали розвиватися від ранку 7 серпня, і буквально відразу у соцмережах на території окупованого Криму з’явилися повідомлення, що нібито з української сторони якісь диверсійно-розвідувальні групи проникли на територію окупованого Криму і виконували якісь завдання. Ми відразу відреагували на це, поінформувавши, що Збройні сили України перебувають у визначених районах, на визначених опорних пунктах і виконують завдання у плановому порядку, і будь-які заяви такого змісту є провокаційними", – сказав Селезньов.

"Чотири дні ФСБ вичікувала, зараз з’явилася інформація, яка курсувала у соцмережах. Але буквально вчора представник ГУР Міноборони України Володимир Скибицький зробив заяву, що на території окупованого Криму ФСБ проводить навчання з антитерору. Тому цілком можливо це повідомлення лягає в інформаційну складову проведення цих навчань", – додав він.

Як відомо, 10 серпня ФСБ звинуватила Україну в нападі на Крим і загибелі 2 силовиків РФ. Російська спецслужба стверджує, що в ніч на 7 серпня в районі міста Армянськ в Криму була виявлена група диверсантів, при затриманні якої "в результаті вогневого контакту загинув співробітник ФСБ Росії". Також ФСБ заявляє, що що в ніч на 8 серпня спецпідрозділи Міноборони зробили "ще дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп, яким запобігли силові підрозділи ФСБ Росії і взаємодіючі відомства".

ФСБ стверджує, що є затримані з українського боку.

Раніше "Комсомольская правда в Крыму" написала, що в ніч на 7 серпня з української сторони намагалася "вчинити диверсію" на кордоні з півостровом.

У Генштабі Збройних сил України спростували інформацію про нібито причетність української розвідгрупи до цього.

За матерілами Радіо Свобода, УП, ВВС, тощо

крим росія агресія

Знак гривні
Знак гривні